Havárie odpadu a kanalizace strojní a tlakové čištění odpadů a kanalizace

 Máte ucpaný odpad? Zlobí vás kanalizace ? Tak strojní a tlakové čištění odpadů a kanalizace je služba pro Vás. Obecně by se dalo říci že se nechá vyčistit skoro každý odpad od průměru 40mm až po velké kanalizace. Vždy záleží natom kdo, jak a jakým způsobem kanalizaci postavil. Kolik dylo použito ostrých kolen 87°, a jaký spád byl zvolen. Z tohoto důvodu čištění odpadů a  kanalizace vyžaduje hodně trpělivosti a důvtipu v používání těch nejrůznějších speciálních nástrojů a přístrojů, kterých máme velké množství.

Problémový odpad a kanalizace též klade nárok nato jak se do odpadu a kanalizace podívat. K tomuto účelu máme několik typů kanalizačních kamer od průměru 40mm do 300mm.

Fotogalerie: Strojní a tlakové čištění odpadů a kanalizace

/album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-7800-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-7801-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8428-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8430-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8431-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8434-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8435-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-8436-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-0350-jpg/ /album/fotogalerie-strojni-a-tlakove-cisteni-odpadu-a-kanalizace-/img-0356-jpg/