Revize, prohlídka, monitoring domovních, bytových i kanalizačních potrubí nástrčnou kamerou od 40 - 300 mm.

 

Tak co už jste někdy měli problém s ucpaným či jinak nefukčním odpadem nebo kanalizací? V dnešní době kdy bereme jako samozřejmost funkční odpad a kanalizaci je jakákoli havárie opravdovou kalamitou!!! Dovedete si představit , co vše havárie odpadu a kanalizace obnáší? Pokud tuto kalamitu, havárii necchcete zažít, pokud jste si vědomi že se nějaký problém (havárie) blíží neváhejte a nechte si provést profesionální revizi (prohlídku) odpadů a kanalizace od firmy Stavainstal www.stavainstal.cz/kontakt/. Předejděte komplikacím s ucpaným odpadem, kanalizací!!! Revize, monitoring, prohlídka kanalizační kamerou Vám ušetří mnoho problémů a starostí!

Neváhejte a volejte www.stavainstal.cz/kontakt/  na špatně odtékajícím odpadem a kanalizací je znát každý den!!!! Problémy se násobí!!!

Fotogalerie: Revize, prohlídka, monitoring domovních, bytových i kanalizačních potrubí nástrčnou kamerou od 40 - 300 mm.

/album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-5112-jpg1/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-5468-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-5473-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-5467-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-0252-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-6075-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-6078-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-6069-jpg/ /album/fotogalerie-revize-prohlidka-monitoring-domovnich-bytovych-i-kanalizacnich-potrubi-nastrcnou-kamerou-od-40-300-mm-/img-7661-jpg/

Kdy nás volat ???

 

Obecně lze říci jakmile zpozorujete změny v chováni Vašeho odpadu, kanalizace. Nejčastěji se jedná o bublání, zápach, vlhkost, propadlý terén. Pokud se jakkoli projevuje ucpání odpadu, kanalizace, nebo dochází opakovaně k ucpání. Předejděte problémům  a volejte www.stavainstal.cz/kontakt/ je čas nejvyšší čas na důkladnou revizi, prohlídku Vaší kanalizace. Popřípadě profesionálního čištění odpadů a kanalizace.

Kdy nás ještě volat. Ten pravý čas na revizi kanalizace je také při probíhající rekonstrukci objektu, přejímka odpadů a kanalizace po opravě,čištění, přejímka po výstavbě odpadů a kanalizace.

Kdy nás ještě volat. V případě trasování kanalizace pokud nevíte kudy kanalizace vede.

Kdy nás ještě volat. V případě že potřebujete najít místo závady nebo zakrytou revizní šachtu.

Revize kanalizace není jenon finančním výdajem !!! Revize kanalizace Vám v blízké době ušetří spoustu jak finančních nákladů, tak času strávených s řešením ucpaného odpadu a kanalizace.

Nečekejte až se Váš odpad či kanalizace ucpe. Pokud k tomu už došlo nevěšte hlavu stačí zavolat a my Vám provedeme dokonalé profesionální strojní čištění nebo tlakové čištění odpadu a kanalizace tel:www.stavainstal.cz/kontakt/

 

V případě havárie neváhejte a volejte nonstop.