Zemní práce pásovým minibagrem

Velký pomocník i když se nezdá je pásový mibagr bagr Kubota. Se svojí velikostí (průjezd 1000 mm) se hodí například na provádění zemních prací uvnitř budov. Hodí se na práce na zahradách kam je omezený přístup, kde je kladen důraz na co nejmenší poškození již hotových chodníků dlažeb a též poškození překrásného trávníku Kubota váží 1750kg.

Při použití pásového minibagru dochází k minimálnímu poškození okolního terénu.

Pásový mini bagr je skvělý pomocník také v kombinaci s pásovým demprem Cormidi s průjezdem 850mm a nosností 500kg. Tento typ minidempru se dokáže  naložit a pomocí sklopné  a zdvižné korbě se dokáže se vysypat do vysokých kontejnerů cca 1,5m.

Super kombinace!!!!

 

 

cormidi_web

Fotogalerie: Zemní práce pásovým minibagrem

/album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6751-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6762-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6761-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6755-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6661-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6663-jpg/ /album/fotogalerie-zemni-prace-pasovym-minibagrem/img-6662-jpg/